- - - -
4Buddhas 4Buddhas - Enlightened evolution through psychoactive being
- - - -

----
----

RSS Feed

Vyhledávání


Vyhledávaný výraz:
Autor:
Sekce:
 
4Buddhas, 00:35:41 14.09.2010, přečteno 1492x
Sekce: Kultura

Konečně jsme se po několika letech rozhoupali a umístili náš zatím nejúspěšnější (a dalo by se říci i jediný pořádný) projekt na YouTube. Mystickéhozážitkuchtivý divák si může vychutnat krásnou 16:9 verzi včetně anglických titulků níže:

PS: našli jsme na YouTube i konkurenční projekt, takže lze provést i jisté srovnání ... je však očividné, že autor určitě neměl v krevním oběhu tolik psychotropních látek jako tenkrát my ...

Mr. Zdeeck, 18:17:10 16.04.2009, přečteno 1193x
Sekce: Kultura

The upcoming Chemical Brothers' album!I'm happy to announce that few days ago the cover and the name of the upcoming 2009 Chemical Brothers' album was leaked on the PirateBay! The name "Gotta Get High" is the obvious pun on the 2003 hit single "Get Yourself High" featuring Canadian rapper K-OS (have you seen this video, BTW?). I've got the feeling, according to "Explicit content" sticker, that we can expect further use of rappers (I mean massive kick-ass-ghetto-gangsta-shit) on the record, which cannot be bad, right? So guys, I guess we tune our speakers, turn the volume on subwoofers to the "Are you nuts?" level and start the party!

Mr. Zdeeck, 23:19:27 24.11.2008, přečteno 1226x, 1 komentář
Sekce: Kultura

Dnešní den byl zajímavý tím, že jsem měl hned dva flashbacky z minulosti. Zaprvé jsem v mé milované práci byl na meetu (češtináři prominou, a to až do konce textu), kde naše strana dostala takovou sodu, že jsem si nemohl nevzpomenout na můj první job a první "jednání", kde jsem v 19ti letech dostával sodu stejnou, místy ještě perlivější. Vedle toho, že to byla jedna z mých nejbizarnějších pracovních zkušeností, zrovna v té době jsem docela ulítával na The Cranberries, čímž se dostávám k té pozitivnější části. Narazil jsem totiž na nový song od Dolores O'Riordan (jejich bývalá zpěvačka a zároveň zvláštním způsobem sexy roštěnka), jenž je mi velmi sympatický typickou "sypačkou" z jejího pera, stejně tak lehce infantilním textem - ostatně už název Centipede Sisters (Sestry Stonožky) mluví za vše.

PS: Video je původně k jinému válu, avšak vyvstává otázka pro chytré hlavičky; kdepak se ten klip viditelně točil?

Mr. Zdeeck, 00:12:30 06.01.2008, přečteno 2458x
Sekce: Kultura

V časech porevolučních několik mých ujetějších spolužáků začalo poslouchat dysrytmický šum, který si hrdě říkal Svatý Vincent, sám jsem však, kromě obalu s Buddhou s volantem nad hlavou, z této desky neznal nic. Až dnes jsem toto eponymní album slyšel, a musím hrdě říci, že se moje tehdejší představa od reality moc neodlišovala. Pro lepší ilustraci si doporučuji přečíst i menší zamyšlení s Vincentem. Přestože jsem před pár dny prodělal zánět středního ucha, myslím si, že moje neodkladná potřeba pošťourat se rezavým hřebíkem tamtéž s ním až tak nesouvisí.

Buddhead, 20:31:59 17.08.2007, přečteno 1770x
Sekce: Kultura

Od smrti Egona Bondyho 9. dubna tohoto roku sice uplynulo už několik měsíců, ale odchod největšího českého filozofa, který dokonale změnil můj pohled na svět, mě nebolí o nic méně. V následujícím příspěvku si můžete přečíst nekrology, které vyšly v amerických The New York Times a britských novinách The Independent, The Times a The Guardian.

[1-5] [6-8] [> > >]