- - - -
4Buddhas 4Buddhas - Enlightened evolution through psychoactive being
- - - -

----
----

RSS Feed

Trestní zákoník nepřijat, hurá!

<<<

Mr. Zdeeck, 17:37:35 21.03.2006, přečteno 1363x

Vedle několika paragrafů, které jsou víceméně užitečné (např. diferenciace nebezpečnosti psychotropních látek či pololegalizace eutanazie) byla v novém trestním zákoně spousta případů přehnaných trestů a kriminalizace.

Jak si pozorný občan již všimnul, od časů sametové revoluce se podmínky v naší zemi stále utužují. Každým rokem je přijato několik paragrafů, které něco přikazují či zakazují na úkor občana a jeho svobod. Dle mého názoru s tím má dost společného fakt, že půlka populace ČR je banda zaprděných vidláků, jejichž hlavním cílem života je čumět večer na TV Nova, chlastat pivo a dát do huby každému, který provede něco proti jejich přesvedčení. Ano, jak sama vláda, společně s hovady v talárech a imbecilech s poklopy na hlavách tvrdí, většinu těchto perzekučních paragrafů si vydupali sami občané. Není těžké si vzpomenout na příspěvky v diskuzích, na různé hroziče a samosoudce, jejichž nejoblíbenějším trestem je pověšení za koule, zbičování a následné stažení za živa z kůže.

Právě proto jsem rád, že nový trestní zákoník neprošel - alespoň na dalších pár let budeme mít klid od lidí, kteří za ukradenou peněženku chtějí sekat ruce a za nechtěně přejeté dítě střílet do hlavy.Přidat komentář
Autor:
Titulek:
Text:
Pozn.: Veškeré HTML tagy jsou zakázány, odřádkování zůstává zachováno.
Kontrolní kód:
Visual CAPTCHA