- - - -
4Buddhas 4Buddhas - Enlightened evolution through psychoactive being
- - - -

----
----

RSS Feed

Miner Willy Keygen

<<<

Mr. Zdeeck, 07:37:40 12.11.2007, přečteno 1720x, 1 komentář
Sekce: IT

Dnes v noci se opět projevily moje insomniakální sklony a nebyl jsem schopen po třech hodinách spánku zabrat ani za píď. Chvilku jsem dělal něco smysluplného a pak jsem se rozhodnul cracknout moji oblíbenou gamesku na mobily - Miner Willy.

Miner WillyHru lze stáhnout pouze přes mobil z MojeLogo.cz, naštěstí díky patchlému firmware mého K750i jsem byl schopen binárku dostat do počítače bez větších problémů. Po chvilce hraní si s Java dekompilerem jad jsem slavil úspěch. Přestože celý kód byl (jako již tradičně v J2ME aplikacích) obfusknutý, třída m obsahovala to, co jsem potřeboval.

Přestože citím jistý morální neklid nad zveřejněním, našel jsem si pár důvodů, které mi rozhodnutí ulehčily: hru jsem si před dvěma lety legálně koupil za 50Kč (mimochodem jediná, kterou jsem si kdy koupil), software není aktivně udržován skoro 3 roky, ale hlavně mne naštval autor, protože se ve vlastní hře ani neobtěžoval zmínit, že půlku práce na ní (nápad, grafika a design levelů) udělal v roce 1983 jistý Matthew Smith a sám jenom provedl konverzi (přestože skoro dokonalou a jako programátorovi mu tleskám). Originál Manic Miner nezná každý a Matthew by si jistě zasloužil nějaký kredit.

Aby to nebylo moc jednoduché, keygen přikládám jako matematickou rovnici, kterou je nutno vypočítat v celých číslech se zaokrouhlením dolů po každé operaci. Co to je XOR a co znamená zápis 0xAABBCCDD si už na Internetu každý dohledá.

REG_CODE = (GEN_CODE * 17) / 19 + GEN_CODE / 10000 XOR 0x40C3DF9Přidat komentář
Reakce na: Vtipný (Mamlas)
Autor:
Titulek:
Text:
Pozn.: Veškeré HTML tagy jsou zakázány, odřádkování zůstává zachováno.
Kontrolní kód:
Visual CAPTCHA

Mamlas (z 160.218.197.xxx), 00:13:19 22.12.2007
Tohle bude rovnice na mnoho zimních večerů