- - - -
4Buddhas 4Buddhas - Enlightened evolution through psychoactive being
- - - -

----
----

RSS Feed

Pán Bůh a velká láska

<<<

Mr. Zdeeck, 12:42:20 17.10.2007, přečteno 1130x, 1 komentář
Sekce: Úlety

Beating heartNa skoroblogýskový post Příběh jedné velké lásky podmalovaný Imagine od Johna Lennona jsem narazil čirou náhodou, ale smetl mne ze židle s jistotou a razancí uragánu. Absolutně nevím, co si mám o příběhu myslet.
Je Bůh ta největší svině na světě, protože překazil krásný vztah dvou mladých lidí? Jsou všichni studenti MFF CUNI totální magoři? Stojí katoličky opravdu za starou belu? A Jan Tleskač?

Na druhou stranu, pokud odhlédnu od mého přirozeného sarkasmu a despektu k náboženství (což, jak jsem pochopil, není problém autora, ale spíše jeho životní zkušenosti), jsou Lumovy stránky krásným příkladem WWW té doby (tj. kolem roku 1995) a typického kolejního života. Bizarní přezdívky, lásky a vrásky, příběhy, které už neřeknou nikomu nic, protože lidé, pro které jsou psány, mají už úplně jiné životy, jiné e-maily a jiné WWW stránky. Většina externích odkazů dávnou nefunguje, všechno má patinu dob minulých včetně halucinogenního pozadí a animovaných GIFů. Vzhledem k tomu, že i já jsem si prožil kolejní život včetně BBSkování, lidí z té doby vídám maximálně tři, vzpomínky jsou vybledlé a vrásek na mém obličeji přibylo požehnaně, zatlačím slzu v oku a půjdu radši dělat něco smysluplného.Přidat komentář
Autor:
Titulek:
Text:
Pozn.: Veškeré HTML tagy jsou zakázány, odřádkování zůstává zachováno.
Kontrolní kód:
Visual CAPTCHA

PeS (z 80.95.117.xxx), 14:13:28 19.10.2007
Já jsem teda ateista, ale troufám si tvrdit, že Bůh existuje a fakt je pěkná svině. Takovej celosvětovej bordel přece nemůže vzniknout náhodně :o)