- - - -
4Buddhas 4Buddhas - Enlightened evolution through psychoactive being
- - - -

----
----

RSS Feed

Americký deník 22. 7. 2007

<<<

Buddhead, 12:27:00 25.09.2007, přečteno 1090x, 1 komentář

Ráno si holky nejspíš uvědomily, že to včera trochu přepískly, a tak nám DeAnna nabídla, že nás vezme na pláž svým kabrioletem, jak se tady říká convertiblem. Sama by si něj sotva vydělala a na to, aby jí ho pořídil nějaký sugardaddy, není dost hezká ani blbá, naštěstí oba její strejdové dělají ve filmovém průmyslu a ten, který se živí jako právník filmových hvězd, jí ho věnoval k narozkám. Protože na pláži měly sraz s jakýmisi Italy, fintila se DeAnna dost dlouho před zrcadlem a dokonce, když už jsme seděli všichni v autě, se odběhla ještě převléci. Přestože na zadních sedadlech nebylo moc místa a při rychlosti kolem sto deseti kiláků dost foukalo, musím uznat, že jízda v tomhle fáru s naplno puštěnou aparaturou má něco do sebe.

Cesta se samozřejmě protáhla, protože Pacific Coast Highway byla v Santa Monice jako obvykle zasekaná a jelo se krokem. Chvíli jsme hledali ty jejich Taloše, se kterými měly sraz už před hodinou, a když jsme je konečně našli, byli na odchodu. Tři z nich tam však zůstali, a tak si s nimi mohla DeAnna, její prdlá kámoška a Katka zahrát plážový volejbal. Mně se ovšem kolektivní hry kromě fotbalu a hokeje v televizi od útlého dětství hnusí, a proto jsem dal přednost koupání v Pacifiku. Vanul docela studený vítr a na vrcholcích vln se převaloval dost odpudivý brčál, a tak jsem do vody vlezl všeho všudy dvakrát.

Po poledni odvezly holky zbylé Italy do Santa Moniky s tím, že nás za chvíli vyzvednou. Ačkoliv jsem měl pochyby, zda je ještě uvidíme, asi za hodinu byly zpátky a jelo se do Mariny del Rey na BBQ k DeAnnině strýci Michaelovi, který se pro změnu živí jako filmový producent. Obývá pěkný, samozřejmě strážený bytový komplex a z balkónu kouká přímo na tamní přístaviště. Vždycky jsem toužil ochutnat sushi, které u nás není zrovna běžně k dostání a stojí tři prdele, ale tady ho byla spousta a nad to výborné sýry, dorita se salsou a přehršel dalších pochutin, které jsem střídavě zaléval Coronou a kalifornským vínem.

Kromě nás byl na party ještě DeAnnin taneční partner a Maria, zubařka ze Santa Barbary, která taky tancuje. Poprosil jsem je, aby mi ukázali, co je vlastně ten west coast swing, a nebylo to špatné. Tenhle taneček se dá provozovat skoro na každou hudbu a přitom je pořád zatraceně sexy. Zlatým hřebem večera však byl příchod DeAnniny mladší ségry, anorektičky se silikonovými ňadry v po čertech hlubokém výstřihu, jež mi připomínala prkno, na němž zapomněl truhlář ohoblovat suky. Později večer Michael rozjel na verandě gril a páchal na něm hamburgery a hot dogy, jedno nechutnější než druhé, nicméně v rámci poznávání americké gastronomie jsem si nacpal nácek obojím.

Jak se lidé začali vytrácet, stočila se řeč na plastické operace. Z Michaela vylezlo, že jich má s pěti křížky na krku zatím „jenom“ šest, většinou botox. DeAnnina ségra to prý taky nechce přehánět, a tak jí v sedmnácti bohatě stačí jenom umělé boobs, samozřejmě dárek od druhého strejdy. Nakonec se dostali k tomu, co je to láska. Abych pravdu řekl, z cintů chlapa, jenž se po jedenadvaceti letech manželství a dvou dětech rozvádí, aniž kdy ke své ženě cítil víc než emotional interest, but not love, a z výlevů zamrzlých puberťaček, které si neudržely chlapa déle jak tři týdny, se mi málem obrátil kufr.

Když jsme se konečně zvedli k odchodu, spustil se drobný deštík, v jižní Kalifornii a zvláště v LA věc velmi vzácná. DeAnnina prdlá kámoška hned začala básnit, jak miluje déšť a že by mohlo pršet klidně celý týden. Když jsem jí řekl, že deště jsem si na začátku prázdnin užil dosyta a byla to pěkná pruda, a květinka dodala, že u nás občas způsobí povodně, jen se husa smála, že floods jsou přece príma. No nezabili byste ji?Přidat komentář
Autor:
Titulek:
Text:
Pozn.: Veškeré HTML tagy jsou zakázány, odřádkování zůstává zachováno.
Kontrolní kód:
Visual CAPTCHA

Sice jsi 2 mesice late...
Mr. Zdeeck (z 213.220.207.xxx), 15:12:52 25.09.2007
...ale i tak se smeju jak imbecil :-)